Kariera

BHH Mikrohuta Sp. z o.o. to doskonałe miejsce pracy dla inżynierów, techników, ekonomistów, finansistów, handlowców, marketingowców i osób o wielu innych specjalizacjach, które każdego dnia przyczyniają się do rozwoju spółek z grupy Valbruna zarówno w Polsce jak i na świecie.

Nie masz doświadczenia w firmie o podobnym profilu działalności? Nie szkodzi, jesteśmy otwarci na różne punkty widzenia i chętnie wymienimy doświadczenia z osobami z innych branż. Kluczowym elementem jest dla nas zaangażowanie, zarówno Twoje jak i nasze, skutkujące obustronnym rozwojem.

Praca Mikrohuta Dąbrowa Górnicza
Rekrutacja w Mikrohuta

1. Aplikacja na stanowisko
Znalazłeś ogłoszenie na portalu z ofertami pracy - kliknij Aplikuj.
Jeśli chcesz aplikować do BHH Mikrohuta Sp. z o.o. bezpośrednio wyślij swoje CV na maila a.wojtala@mikrohuta.pl

2. Analiza CV
Przeanalizujemy nadesłane aplikacje i wybierzemy osoby, które posiadają odpowiednie kompetencje i umiejętności potrzebne dla stanowiska, na które prowadzimy rekrutacje.

3. Rozmowa telefoniczna i spotkanie
Pierwszym etapem postępowania rekrutacyjnego jest rozmowa telefoniczna z kandydatami. Drugim etapem jest spotkanie rekrutacyjne z przełożonym w siedzibie firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna - jak się przygotować?

W BHH Mikrohuta stawiamy na obustronną otwartość. U kandydatów cenimy szczerość i pragniemy dowiedzieć się kim naprawdę jesteście. Przygotowując się możecie zastanowić się nad swoimi sukcesami ale także nad tym co chcielibyście w sobie rozwijać. Wśród kandytatów szukamy osób pełnych motywacji i pasji oraz chęci do współpracy. Zależny nam na osobach, które nie boją się zmian. Nie zawsze oczekujemy bogatego doświadczenia szukamy takich cech jak szacunek, chęć współpracy, kreowania zmian i wdrażania ich.

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej?
Kontakt

  BHH Mikrohuta Sp. z o.o.
  ul. Porozumienia Dąbrowskiego 1980 nr 11
  42-530 Dąbrowa Górnicza

  tel. +48 32 461 34 31
  mail: bhh@mikrohuta.pl

  NIP 629-20-99-591
  KRS 0000059220
  BDO 000017255

Zarząd

   

Dział sprzedaży

  tel. 32 461 34 10

   

 

  Doradztwo techniczne

   

Ogólne Warunki Sprzedaży i Dostaw / General Terms Sales and Deliveries
OWSiD GTCSD
Mikrohuta © All rights reserved. Projekt: Grzegorz Kowal | Realizacja: CodeinCode - Strony www Sosnowiec