O nas

Mikrohuta została uruchomiona w 1973 r. i specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnych i stopów niklowych.

Jest liderem na polskim rynku wśród producentów wyrobów ciągnionych. Dla utrzymania roli czołowego producenta oraz dla większej satysfakcji naszych klientów zrealizowano szeroki program inwestycyjny pozwalający na znaczne podwyższenie jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Szeroka gama wymiarów sprawia, iż wyroby Mikrohuty znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach produkcyjnych tj.: siatki i sita, obróbka na zimno, spawalnictwo, budownictwo oraz przemysł meblarski, samochodowy, medyczny, rolno-spożywczy i włókienniczy.

Modernizacja obróbki cieplnej polegająca na wyeliminowaniu amoniaku i zastąpieniu go wodorem i azotem pozwoliła uzyskać  lepszą jakość wyrobów oraz pozytywnie wpłynąć na otaczające nas środowisko naturalne.

Mikrohuta posiada zagwarantowane dostawy wysokiej jakości materiału bazowego co przy uwzględnieniu wyposażenia technicznego oraz kompetentnej obsłudze jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania jakościowe i terminowe klientów.

mikrohuta